Ostalobravo omišani

Olmissum slavio u Makarskoj za obranu titule

Piše Jakov Kovačević
29. svibnja 2021. - 00:02

Omišani su na treću utakmicu finalne serije prvenstva Hrvatske u futsalu u Makarsku doputovali sa prednošću od 2:0, a nakon pobjede u gradu podno Biokova po drugi put su uzastopno postali državni prvaci:

Iako su Novom vremenu radi ozljede nedostajali Brkić, Pulinho i Rodrigo igrači Tea Strunje dobro su otvorili utakmicu, Kazazić je u 3. minuti imao dobru prigodu ali je bio neprecizan.

Potom pokušava i jenuo, a njegov udarac brani Luketin. Jurić se u 9. minuti našao u velikoj šansi, no Bašković brani njegov udarac.

U brzom kontranapadu nova prigoda za Kazazića, ali i ovoga puta siguran je vratar gostiju. Jurlina se u 11. minuti našao sam ispred vratara Baškovića koji sjajnom obranom svoju mrežu drži netaknutom. Gosti su u 17. minuti tražili kazneni udarac, suci su...

23. travanj 2024 14:38