Ostalosuper bowl liv

Kansas City nakon dramatičnog preokreta došao do prvog naslova nakon 50 godina! 49ersi su imali svoje šanse, ali sjajni Mahomes bio je nezaustavljiv

3. veljače 2020. - 04:23

Kansas City Chiefsi pobjednici su 54. izdanja Super Bowla. Chiefsi su pobijedili San Francisco 49erse 31:20 i došli do svog drugog naslova u povijesti i prvog nakon 50 godina.

Momčad Andyja Reida krenula je s 0:3, ali je ubrzo došla do vodstva od 7:3. Nedugo zatim, quarterback 49ersa Jimmy Garoppolo bacio je interception, ali Chiefsi su uspjeli doći samo do field goala i vodstva 10:3.

San Francisco uskoro se konsolidirao i počeo izgledati onako kako je izgledao većim dijelom sezone. Raznovrsnost ofenzivnih akcija i solidna obrana dovela je 49erse do izjednačenja na poluvremenu, a krajem treće četvrtine imali su vodstvo 20:10.

U tom trenutku izgledalo je kao da se Chiefsi ne mogu vratiti iz te situacije, ali kao i mnogo puta do sada, jedan od najboljih napada lige predvođen...

10. svibanj 2024 07:03