OstaloARNHEM

Hrvatske odbojkašice porazom od Poljske otvorile SP

23. rujna 2022. - 20:33

Hrvatske odbojkašice su porazom od Poljske sa 1-3 (19-25, 25-21, 23-25, 15-25) započele nastup na Svjetskom prvenstvu koje je u petak započelo u nizozemskom Arnhemu.

Poljakinje su bolje ušle u dvoboj i već na početku prvog seta stvorile prednost od tri poena (4-1) koju su održavale do kraja seta. Blok hrvatske reprezentacije nije bio djelotvoran pa su Poljakinje lakoćom završavale svoje napade te održavale prednost između dva i šest poena, a s takvom su razlikom (25-19) i završile prvu dionicu.

U drugom setu su izabranice Ferhata Akbasa zaigrale mnogo bolje u obrani i nakon serije od četiri poena kojom su došle do vodstva 6-2, nisu dopustile Poljakinjama da dođu do novog izjednačenja. Na 21-20 hrvatske odbojašice su osvojile četiri od sljedećih pet poena te tako...

26. travanj 2024 02:08