Ostaloturnir ‘Četiri kafića‘

Golijada u prvom polufinalu na Gripama: Kauri izborio finale pobjedom protiv Camela

26. prosinca 2021. - 17:11

Golijada pred punom, rasprodanom dvoranom na Gripama. Mlađi i lakši igrači Kaurija „blitzkriegom” su na početku susreta stigli do velike prednosti.

U drugom poluvremenu približio se Camel, ali je u istoj minuti kada je Mornar smanjio na gol zaostatka Jakoliš zabio za 6:4. U okršaju dvojice vratara u ulogama napadača Ive Grbića i Danijela Subašića, dominirala je momčad aktualne jedinice reprezentacije, ali je gol zabio - Suba.

Ujedno je Subašić još u dvije situacije bio vrlo blizu pogotka i zaradio je ovacije publike. Izostao je obračun finalista Davis Cupa jer je Mate Pavić ostao na klupi, dok je Borna Gojo zaigrao u samoj završnici susreta.

17. lipanj 2024 18:16