Košarkaplus 20

Žuti se lakoćom obračunali sa gostima iz Zagreba, Rađin sin pozdravljen pljeskom

Piše Frane Vulas
10. prosinca 2021. - 18:49

Čak deset trica zabio je Split u prvom poluvremenu. Povukao je na startu Maj Kovačevič s dvije trice odnosno ukupno osam koševa u prve tri minute susreta.

Nastavio je Sani Čampara s četiri trice ukupno do velikog odmora. Posljednjom od njih odveo je „žute” do čak 57:33 na kraju druge četvrtine.

Početkom treće dionice igre imao je Split i plus 27, ali generalno su u drugom poluvremenu domaći malo prikočili. Uostalom, u druge dvije četvrtine zabili su koliko i u prvih deset minuta.

S obzirom na sužen roster trener Srđan Subotić uspio je koliko-toliko rasporediti snage pošto već sutra točno u podne Splićane očekuje teško gostovanje kod Mege u Beogradu u Admiral Bet ABA ligi.

Zapaženu kratku rolu kod „žutih” imao je mladi Fabian Šiško. Pored igrača domaćeg...

21. lipanj 2024 21:59