Košarkaprvenstveni dvoboj

Zadar je očekivano upisao bodove na vrućem sinjskom parketu, domaćin je izdržao petnaestak minuta

Piše Mišo Gulić
6. ožujka 2023. - 20:28

Zadar je očekivano upisao bodove na vrućem sinjskom parketu protiv Alkara koji je dobro otvorio susret i držao egal nekih 15-ak minuta kada je semafor pokazivao rezultat od 29:30. U završnici poluvremena Zadar je podignuo tempo igre i uspio doći do 12 koševa viška, što je bila i razlika s kojom se otišlo i na odmor, a početkom trećeg perioda prednost gostiju je narasla i do plus 14.

Činilo se da bi to mogao biti i prijelomni trenutak susreta, međutim, domaći se vraćaju iz debelog minusa te kroz samo dvije i pol minute zaostatak spuštaju na pet koševa. Automatski je to zagrijalo atmosferu i na tribinama, rodila se nada kod domaćih da se može i do preokreta, ali pokazalo se kako je to bila i najbolja i jedina sinjska prilika do kraja, jer druge više nisu imali. Zadar...

01. lipanj 2024 06:03