Košarkaprvenstveni dvoboj

Zabok je ipak bio prejak za ovakav Sonik: gostima pohvale za borbenost, ali premalo je to za ovakvu ligu

Piše Ivica Gjergja
13. ožujka 2022. - 12:30

I u najavi gostovanja u Zaboku, trener Sonik Puntamike Roko Jurlina kazao je da su domaćini favoriti no da se neće predavati iako ima heterogen sastav, a neki igrači i ozljeđene. Tako je i bilo, no sam početak je pripao Zaboku, nisu se ni snašli Zadrani a već je bilo 11:4, u četvrtoj minuti. Nastavili su domaćini u istom ritmu poluvrijeme osam razlike, jer su igrači „Punte“ sve što su dogovorili radili. I ne dozvolili veću razliku. Isto je proteklo i u trećoj četvrtini, a u četvrtoj su poveli i na kraju riješili u svoju korist. Ubrzo je sve došlo na mlin domaćina, njihov igrač Jure Gunjina je povezao tri trice i stavio točku na pobjedu. Domaća ekipa kvalitetnija, gostima sve pohvale za borbenost.

09. svibanj 2024 00:04