Košarkapod obručima

Važne pobjede Sonika i Alkara u borbi za opstanak: u Jazinama pale Vrijedonosnice Osijek, Sinjani slavili u Dubravi

Piše Ivica Gjergja, Mišo Gulić
3. travnja 2022. - 20:35

- Ne smijemo se dati prepustiti u njihovoj igri - rekao je u najavi susreta trener Sonika Puntamike, Roko Jurlina.

Tako je i bilo, naime već na samom otvaranju dominirali su domaćini uzeli sve, lijepo stajali na parketu, da bi Prskalo povezao dvije trice i odmah kazao tko je gazda u Jazinama. Imali su dosta loptu u posjedu dobro su se borili, bili agilniji od gosta i cijelo vrijeme susreta vodili.

Gosti su se najbliže primakli na koš razlike 56:55 u sedmoj minuti treće četvrtine, a onda domaći uzimaju sve u svoje ruke, odlaze na deset razlike, a u smiraj susreta mladi i nadareni Pavin tricom je začinio pobjedu. Ova pobjeda je lijepi skor od tri pobjede u nizu „Punte“. Najbolji kod Sonik Puntamike bio je Marko prskalo sa 24, a kod VROS-a Kuany Ngor sa 23 postignuta...

10. svibanj 2024 03:02