Košarkaporavnati u seriji

Utah u napetoj završnici svladala Dallas: Bojan Bogdanović je svoj najveći doprinos dao u obrambenom dijelu

24. travnja 2022. - 09:30

Košarkaši Utah Jazza u svojoj su Vivint Areni svladali Dallas Maverickse sa 100-99 i tako izjednačili rezultat na 2-2 u seriji prvog kruga doigravanja za NBA prvaka, a Bojan Bogdanović je za pobjednike ubacio 12 koševa uz četiri skoka i dvije asistencije.

Bogdanović je svoj najveći doprinos dao u obrambenom dijelu, gdje se ponajviše trošio čuvajući povratnika u redovima Dallasa Luku Dončića koji je ubacio 30 koševa i imao 10 skokova, ali je ostao na samo četiri asistencije.

Domaća momčad je loše otvorila utakmicu, ali je odličnom igrom u drugoj četvrtini do poluvremena stvorila 12 koševa prednosti. No, Dallas je odgovorio u trećoj četvrtini, kad su igrači Jasona Kidda tricama zasuli koš Jazza i taj dio utakmice dobili sa 15 koševa razlike (39-24).