Košarkapod obručima

Sonik Puntamika nije uspjela riješiti prvu ‘kvalifikacijsku‘ utakmicu za opstanak: Furnir je bio snažniji u drugom poluvremenu

Piše Ivica Gjergja
24. travnja 2022. - 22:28

Prva od tri „kvalifikacijske“ utakmice za ostanak u ligi igrači Sonik Puntamike nisu uspjeli riješiti u svoju korist, otišla je pobjeda na stanu Furnira. Iako je gost u igri atipičan igraju sa tri visoka, trener Sonika pronašao je modus igre kako najbolje parirati i onda su njegovi igrači lijepo otvorili susret tricom Prskala, Palčić dvica i Banić trica otišli na 11:1 u trećoj minuti, u kojoj potvrđuje dominaciju. Banić još jednom tricom diže rezultat.

Slijedi trenutno opuštanje domaćih igrača, da bi Furnir napravio 8:0 i iza toga brzo poravnao na 15:15. I sa tim prva četvrtina pripala je Soniku. U drugoj četvrtini i jedna i druga momčad su limitirani za sedam minuta nisu postigli više od pet koševa, da bi vodstvo otišlo na stranu gosta.