Košarkasvečano na Baldekinu

Šibenka sa sedmoricom igrača nije mogla nauditi Ciboni, kapetan Bašić odigrao 250. utakmicu u narančastom dresu!

Piše Krešimir Gulin
4. ožujka 2022. - 20:08

Šibenka nije uspjela napraviti sportsko čudo i pobjedom nad Cibonom zaključiti osnovni dio sezone. Kakav će biti tijek utakmice dalo se naslutiti već na zagrijavanju, budući da u tom dijelu priprema za susret s ostatkom momčadi nisu sudjelovali Rebić, Pleadin i Solomun, koji su se samo skinuli da uđu u zapisnik, ali ne i u igru. Kada se zna da pravo nastupa još nije stekao američki razigravač Devon Thomas, trener Šibenke Damir Milačić morao je u boj s Cibonom sa samo sedmoricom igrača u rotaciji.

Stoga su dosta minuta dobili šibenski mladci Antić i Grgurica, od kojih se potonji svidio s nekoliko lijepih poteza.

Dosadašnji prvi play Narančastih Arslanagić držao je svoje u rezultatskom priključku (12:15) sve do pred kraj prve četvrtine. Potom su Cibosi napravili...

01. srpanj 2024 09:46