Košarkakraj sezone

Šibenka poražena od Furnira u infarktnoj završnici: Rebiću iscurila trica u zadnjoj sekundi, Narančasti ostali bez play offa

Piše Krešimir Gulin
7. svibnja 2022. - 21:46

U utakmici koja je izravno odlučivala o osmom putniku u doigravanje, Šibenka je poražena od Furnira.

Šibenka je odlično otvorila utakmicu i imala velikih (22:4) nakon svega osam minuta igre. Vodili su Narančasti i (38:23) pred kraj druge četvrtine, ali tada su neobjašnjivo pali, što koriste domaćini i serijom trica Karahodžića, Mandalinića i Vidovića dolaze na samo minus dva (37:39). Tako su momci trenera Damira Milačića u samo nekoliko minuta prosuli sve dobro što su radili u većem dijelu prvog poluvremena.

No, nakon izlaska iz svlačionice opet su sjajno zaigrali šibenski playmakeri Thomas i Arslanagić te odveli svoju momčad na ugodnih (58:44).

Međutim, gosti nikako nisu uspijevali 'prelomiti' utakmicu. Naprotiv, domaćini su se potpuno vratili u igru serijom 13:0...

21. lipanj 2024 22:01