Košarkaspremaju se za dolazak u split

Šarić odličan u pobjedi Sunsa, Bogdanović ponovno skroman, a Benderu sve više prilika u dresu Bucksa

3. prosinca 2019. - 10:28

Dario Šarić je sinoć u pobjedi svojih Phoenix Sunsa upisao još jedan double-double, dok je Bojan Bogdanović opet bio skroman u porazu svojih Utah Jazza, a Dragan Bender je 12. uzastopnoj pobjedi Milwaukee Bucksa pridonio s tri koša.

Phoenix Suns su u gostima sa sa 109-104 svladali domaće Charlotte Hornetse, a Šarić je u 32 minute zabio 16 koševa (šut iz igre 5/11, trice 1/5) te dodao tome deset skokova, dvije asistencije i jedan blok.

Kelly Oubre Jr., koji je  je utakmicu završio sa 23 koša, pogodio je dvije trice u zadnjoj minuti za pobjedu Phoenixa. I Devin Booker je zabio 23 koša za Phoenix. Najbolji pojedinac Charlotte bio je Marvin Williams sa 22 ubačaja.

Utah Jazz su upisali još jedan poraz, kod kuće su ih sa 103-94 pobijedili Philadelphia 76ers. Bojan Bogdanović...

18. travanj 2024 19:05