Košarkaza polufinale zapada

Lakersi ‘razbili‘ Memphis za plasman u drugi krug: pobjedničku momčad predvodio Russell s 31 košem, a LeBron ubacio 22

Piše HINA
29. travnja 2023. - 09:35

Los Angeles Lakersi su odigrali najbolju utakmicu u seriji protiv Memphis Grizzliesa i pred svojim navijačima u Crypto Areni slavili s uvjerljivih 125-85 za plasman u konferencijsko polufinale.

Gosti su poveli 9-5 na početku dvoboja, na što su Lakersi odgovorili serijom 9-0 i više se nisu osvrtali. Raspucani u napadu, pokretljivi i čvrsti u obrani, LeBron James i društvo su na poluvrijeme otišli sa 17 koševa prednosti.

U trećoj četvrtini su domaći zadali Memphisu udarac od kojeg se Grizzliesi više nisu mogli oporaviti, jer su primili 41 koš. Lakersi su zadnjih 12 minuta dočekali s vodstvom 100-67 pa je samo bilo pitanje s kolikom će razlikom proslaviti plasman u konferencijsko polufinale.

Svoju najbolju utakmicu u doigravanju odigrao je D‘Angelo Russell ubacivši 31 koš...

04. svibanj 2024 09:20