Košarkanba liga

Clippersi su sve bliže doigravanje: devet koševa Zupca, četiri poena Bendera u porazu Sunsa

16. ožujka 2019. - 19:16
2019-03-16T053540Z_727815069_NOCID_RTRMADP_3_NBA-CHICAGO-BULLS-AT-LOS-ANGELES-CLIPPERS.JPG

Košarkaši Los Angeles Clippersa napravili su još jedan korak ka plasmanu u doigravanje NBA lige 128-121 domaćom pobjedom protiv Chicago Bullsa, a hrvatski centar Ivica Zubac je u novom uspjehu svoje momčadi sudjelovao s devet koševa (šut 4-8, slobodna bacanja 1-1), sedam skokova i dvije asistencije za 23 minute provedene na parketu.

Clippersi su preuzeli kontrolu rezultata u trećoj četvrtini susreta te mirno priveli susret kraju u svoju korist. Najbolji u momčadi iz Los Angelesa bili su Danilo Gallinari sa 27 i Montrezl Harrell sa 26 poena, dok su slabe Bullse predvodili Zach LaVine sa 31 i Robin Lopez sa 22 ubačaja.

S omjerom pobjeda i poraza 40-30 Clippersi i dalje drže osmo mjesto u Zapadnoj konferenciji, posljednje koje vodi u doigravanje, no deveti Sacramento Kingsi,...

20. travanj 2024 12:44