Hajdukma kakva kiša

Zna se čija ‘bolja polovica‘ prati utakmicu: Iris Livaja na svom je mjestu, ali na Poljudu je i ‘splitska Barbie‘

Piše Sport SD
12. studenog 2023. - 18:00

Hajduk na Poljudu trenutno vodi protiv Varaždina 2:0. "Bijeli" su gostima dva gola zabili u prvom poluvremenu i tako prekinuli ovosezonski post u kojem na domaćem terenu nisu postigli pogodak u prvih 45 minuta. Strijelci za slavlje momčadi Mislava Karoglana bili su Rokas Pukštas (35‘) i Zvonimir Šarlija (39‘).

A kakva bi to bila predstava Hajduka na Poljudu bez Iris Livaje? Naravno da je supruga Hajdukove "desetke" na tribini, a sve to je potvrdila i objavama na Instagram profilu. Ujedno je snimila i sjevernu tribinu na kojoj je Torcida te stavila dva srca, crveno i plavo.