HajdukObojica su zabili

Utakmica za pamćenje, Hajdukova braća posuđena istom klubu postigla po pogodak u pobjedi svoje momčadi

15. siječnja 2023. - 17:26

Hajdukovi nogometaši na posudbi u slovenskom prvoligašu Kalcer Radomlju braća Mario i Filip Čuić zabili su po pogodak u 4:2 pobjedi svoje momčadi u prijateljskom susretu s drugim tamošnjim članom elitnog ranga Goricom. Zanimljivo, stariji brat veznjak Mario zabio je drugi pogodak Radomlja tri minute prije kraja prvog poluvremena, u 42. minuti, a mlađi napadač Filip četvrti gol tri minute prije kraja drugog dijela, u 87. minuti susreta.

Bila je to utakmica za treće mjesto na 2. Memorijalu Milan Šćulac koji se igrao u Kopru (subota) i Dekani (nedjelja). Veznjak Mario Čuić (21) započeo je ovaj susret, dok je Filip (19) ušao s klupe. U prvom susretu jučer je Radomlje poraženo baš od domaćina Kopra 2:3. U tom susretu obojica braće bila su dio početne postave. Mario i Filip na posud...

05. svibanj 2024 20:22