HajdukProkockali prednost

U dramatičnoj borbi za naslov prvaka kadeti Hajduka ostali bez važnih bodova golom primljenim tri minute prije kraja

23. travnja 2023. - 16:05

Kadeti Hajduka važna dva boda u utrci za naslov prvaka Hrvatske ispustili su u zadnjim minutama derbija kod četvrtoplasirane Lokomotive na Kajzerici koji je završio bez pobjednika 3:3.

Momčad trenera Zvonimira Tomića imala je dvaput po dva gola prednosti pogocima Roka Čulara u 8., Lovre Lončara u 13. iz slobodnog udarca i Tonija Perajice u 57. minuti. Poslije samo 13 minuta imala je vodstvo 2:0, ali su se domaći vratili i na koncu osvojili bod. Dva gola zabio je Bartol Kardum u 33. i 72. minuti, dok je srca ‘bijelih‘ golom za 3:3 slomio Petar Pfeifer u 87. minuti.

Lider Osijek je na domaćem terenu svladao Rijeku 2:1, a Dinamo Rudeš 5:3. To znači da uoči zadnja tri susreta ‘bijelih‘ vodi Osijek s 63 boda, ali i odigranim susretom više, Hajduk ima 59 bodova, a Dinamo 56. Hajduk ...

04. svibanj 2024 01:31