Hajdukzabio tri gola

Sjajni Lovre Lončar nakon osvajanja Kupa: ‘Kontrolirali smo utakmicu, a želim da zajedno feštamo s pionirima u busu‘

Piše SPORT SD
3. svibnja 2023. - 13:53

Kadeti Hajduka su osvajači Hrvatskog kupa, pobijedili su vršnjake Osijeka s 3:1, a sva tri gola za Bijele je zabio sjajni Lovre Lončar. Bijeli su u potpunosti nadigrali Osijek i došli do zaslužene pobjede.

"Igrali smo dobro, kao prava ekipa, borili smo se do kraja i mislim da smo zasluženo pobijedili", izjavio je Lončar kojemu su za hattrick trebale samo 44 minute.

Prva dva pogotka su bila spektakularna, a za treći je bio siguran s bijele točke.

"Da, Prvi gol, otvorila mi se lopta, iskoristio sam priliku i pucao, lijepo sam pogodio. Drugi gol isto, Skoko mi je poslao dobru povratnu loptu, dobro sam naletio i zabio."

"Prvo poluvrijeme smo stvarno iskoristili svoje šanse, u drugom poluvremenu Osijek je morao loviti rezultatski zaostatak. Imali su par dobrih prilika, ali je naš vrat...

08. svibanj 2024 13:25