Hajdukzakačio se s lulićem

Mujakić se ispričao: Dogodio se trenutak u kojem sam reagirao neprikladno, suprotno mom odgoju i onome što se od mene očekuje

Piše PSD
8. travnja 2021. - 07:29

U zaostaloj utakmici 21. kola Prve HNL Hajduk i Slaven Belupo na Poljudu su odigrali 2:2. Slaven Belupo je bio na korak do prve pobjede u posljednjih deset kola, ali Hajduk se spasio u šestoj minuti sudačke nadoknade golom turskog napadača Umuta Nayira.

Bijeli su ostali s igračem manje u 41. minuti nakon što je isključen Mujakić. Hajdukov stoper se uz aut liniju zakačio s Lulićem, koji ga je omeo u brzom izvođenju auta. Unijeli su se jedan drugom u lice, Lulić je trznuo glavom kao da će ga udariti, a Mujakić je zamahnuo rukom po glavi protivnika i sudac Pečarić pokazao mu je crveni karton. Lulić je prošao sa žutim. VAR je potvrdio odluku, uzalud je bilo Mujakićevo uvjeravanje da nije kriv.

Mujakić se ispričao nakon utakmice putem društvene mreže, njegovu objavu prenosi...

24. travanj 2024 12:43