HajdukNevrime je

Kiša radi nered, zbog vremenskih neprilika privremeno prekinuta utakmica juniora Hajduka i Lokomotive na Poljudu

Piše Frane Vulas
23. rujna 2023. - 10:35

Prvenstvena utakmica juniora Hajduka i Lokomotive privremeno je bila prekinuta u prvom poluvremenu zbog vremenskih neprilika. Jaka kiša i zbog toga poprilično natopljen teren onomogućavali su igru na početku susreta koji je startao u 10 sati na pomoćnom igralištu na Poljudu s umjetnom travom. Malobrojni i poprilično pokisli navijači jednostavno nisu imali što vidjeti jer to nisu bili nogometni uvjeti.

Poslije 13 minuta mučenja s terenom i loptom koja po njemu nije baš mogla odskakati sudac utakmice je igrače privremeno poslao u svlačionice. Poslije nešto više od pola sata stanke, nakon što je jaka kiša stala, a drenaža upila veliku količinu padalina, susret 7. kola 1. HNL za juniore je nastavljen. Susret Hajduka i vodeće momčadi lige Lokomotive, uvertira seniorskog okršaja istih momčadi večeras na glavnom stadionu na Poljudu, bio je prekinut u 13. minuti pri rezultatu 0:0.