Hajdukstručno oko

Jurica Vučko: Bila je to utakmica s dva različita poluvremena, nije još sve izgubljeno

Piše T.P.
18. kolovoza 2017. - 17:08

Bivši igrač i pomoćni trener Hajduka Jurica Vučko rado nam se odazvao za komentar Hajdukove utakmice s Evertonom.

Ovo je bila utakmica s dva potpuno različita poluvremena. Hajduk je u susret ušao čvrsto i dobro se držao, a golovi domaćina stigli su nakon grešaka naših igrača. Prvi je pao nakon odbijanca iz prekida što je noćna mora svakog trenera, a drugi nakon individualne greške. Everton je cijelo prvo poluvrijeme napadao po Hajdukovoj lijevoj strani obrane i izgledali su dosta dobro, bili su dominanti što je bilo i za očekivati jer je Koeman najavio da će oni prolaz tražiti već u prvoj utakmici s obzirom na težak raspored koji ih čeka u domaćem prvenstvu. Ipak, moram reći da sam generalno više očekivao od njih i da s je dvoboj s ovih 2:0 još uvijek otvoren što je dobro jer pred pu...

19. travanj 2024 13:12