Hajdukdominacija Bijelih

Dupla fešta u Zagrebu na svetog Duju! Nakon pionira slave i kadeti: ‘zatrpali‘ Dinamo s četiri pogotka, evo galerije

Piše Ivan Renić
7. svibnja 2023. - 14:58

Dvostruku feštu u Zagrebu, baš na svetog Duju, zaokružili su Hajdukovi kadeti. Pobijedili su Dinamo s 4:2 na oproštaju od još jedne trofejne sezone. Podsjetimo, kadeti su prošlog vikenda osvojili Kup pobijedivši u finalu Osijek. Upravo Osječani su osvojili naslov u prvenstvu, a Dinamo i Hajduk u ovoj su se utakmici borili za drugu poziciju.

I bolji je bio Hajduk. Žustro je krenulo u Zagrebu. Prilike su se redale od početka susreta. Poveo je tako Hajduk već u šestoj minuti. Prodanović je bio precizan s desetak metara. Dinamo je izjednačio samo pet minuta iza preko Mikića. Gosti su na predah ipak otišli s vodstvom. Lončar je odigrao povratnu loptu koju je dočekao Matić i pospremio u mrežu.