Hajdukkultna kantrida

Druga momčad Hajduka poražena u Opatiji: nakon nekoliko propuštenih prigoda Bijeli kažnjeni duboko u sudačkoj nadoknadi

14. kolovoza 2020. - 21:29

Druga momčad Hajduka poražena je s 2:1 od Opatije na startu natjecanja u 2. HNL. Prvu priliku Bijeli su stvorili u devetoj minuti. Iz slobodnog udarca s lijeve strane ubacio je Ante Bekavac, a Ivan Šarić je glavom šutirao preko gola. Šest minuta kasnije brzu akciju Bijelih dobro je po desnom boku ispratio Bruno Unušić, primio je loptu i snažno šutirao lijevom nogom s 12 metara, ali je Vanja Iveša obranio.

U 16. minuti domaći vratar ipak je kapitulirao. Tino Blaž Lauš odlično je ubacio s lijeve strane, a Šarić s 12 metara loptu poslao u mrežu ispod Iveše. U 23. minuti prvi put su zaprijetili domaći, ali je s ruba šesnaesterca neprecizan bio Ivor Weitzer. Isti igrač je tri minute kasnije pao u kaznenom prostoru Hajduka II nakon starta Bekavca, ali je sudac Zdenko Lovrić ...

19. travanj 2024 19:25