Hajdukjunak utakmice

Caktaš o potencijalnoj smjeni Burića: Na nama je da igramo, a ljudi koji su zaduženi za to donijet će prave odluke

15. prosinca 2019. - 21:09

Dvama golovima unutar sedam minuta Mijo Caktaš slomio je Istru 1961 i održao Hajduk na drugoj poziciji uoči zimske pauze. Majstorski je realizirao dvije prilike – prvu nakon asistencije Tahiraja, a onda i Bradarića. Time se njegov golgeterski učinak u sezoni povećao na osam golova, od toga tri Istri budući da je jedan zabio u remiju u Puli (1:1).

- Očito da mi ta Istra leži, ali najvažnija su tri boda – kazao je Mijo.

- Dobro smo ušli u utakmicu i već u prvom poluvremenu trebali smo postići koji gol, ali nismo. Oni su realizirali svoju šansu iz kontre. Hvala Bogu da smo se sabrali u drugom poluvremenu. Zabili smo dva pogotka i zasluženo pobijedili.

Još jedna turbulentna polusezona okončana je, eto, pobjedom, no sramotno ispadanje od Gzire u Europi te od Gorice u osmini...

26. travanj 2024 11:16