Domaći nogometliga prvaka

Dinamo bez ozbiljne prilike poražen u Norveškoj

16. kolovoza 2022. - 22:51

Nogometaši zagrebačkog Dinama poraženi su sa 1-0 na gostovanju kod norveškog prvaka Bodo/Glimta u prvoj utakmici doigravanja za ulazak u Ligu prvaka.

Pogodak za pobjedu Norvežana postigao je u 37. minuti udarcem glavom Amahl Pellegrino na ubačaj Mugishe.

Uzvrat na Maksimiru na rasporedu je u srijedu, 24. kolovoza, s početkom u 21 sat.

Dinamo je u Norvešku stigao s idejom - ne izgubiti. Igranje na neuobičajenoj podlozi, koju je dodatno otežala i kiša koja je padala u Bodu prije utakmice, bilo je još jedan otežavajući faktor za Čačićevu momčad.

Norvežani su krenulo agresivno u utakmicu, radili visok pritisak i onemogućavali kombinatoriku Dinamovim igračima. Prijetili su "modri" samo povremenim bljeskovima. Tako je u 7. minuti, nakon kombinacije s Oršićem, priliku za...

25. travanj 2024 04:13