Domaći nogometsilvijo čabraja

Trener Lokomotive nakon poraza od Modrih: Jedan kolega mi je rekao: ‘Da ste imali suđenje kao što su ga imali Dinamo i Hajduk...‘

Piše Predrag Jurišić/SN
16. srpnja 2022. - 17:30

Bilo je baš onako kako je trener Lokomotive, Silvijo Čabraja, najavio – uzbudljivo i neizvjesno do zadnje minute! Lokosi su opet sjajno parirali Dinamu, pokleknuli su u sudačkoj nadoknadi, iako su u posljednjem napadu imali lijepu prigodu za izjednačenje, no Mersinajev je pokušaj zaustavio Livaković i na semaforu je na kraju stajala Dinamova teško izborena 3:2 pobjeda, pišu Sportske novosti.

Maksimir je bio šokiran 2:0 vodstvom gostiju nakon samo 20-ak minuta igre, uz napomenu da je poništen i pogodak Kulenoviću u 15. minuti dvoboja. No, ulazak Josipa Drmića (kao i izlazak Bočkaja!) bio je koban za momčad s Kajzerice, Dinamov je napadač s dva postignuta pogotka sve vratio na početak u 34. minuti. A u ravnopravnom nastavku, bez pravih prigoda, lagana je...

06. svibanj 2024 18:07