Domaći nogometKući praznih ruku

Šibenik još nije osigurao opstanak: Dragovoljac u ‘ludoj‘ utakmici s tri penala ponovno šokirao Narančaste

Piše Krešimir Gulin
22. travnja 2022. - 20:12

Šibenik nije ispunio niti jedan zadatak koji je imao uoči utakmice s Dragovoljcem. Niti je matematički osigurao opstanak, niti se revanširao Zagrepčanima za nedavni težak poraz (0:5) na Šubićevcu.

Kada igraju ove dvije momčadi, onda to u pravilu nisu dosadne utakmice. Crni i Narančasti nisu iznevjerili ni ovoga puta. Izuzev početne šanse Frigana u 4. minuti, Šibenik je većim dijelom prvog poluvremena bio bolja momčad. U otprilike pola sata uputili su šest udaraca prema golu HD-a, ali niti jedan nije pronašao cilj. Najbolju prigodu prokockao je Delić u 6. minuti, kada je zicer sa 6-7 metara poslao visoko preko gola.

I kako to u nogometu obično biva, onoga koji promašuje stigne kazna. U samo četiri minute Dragovoljac je dvaput zabio. Tragičar Šibenika bio je stoper...

10. lipanj 2024 22:17