Šibenik briljirao protiv Osijeka, ode Zec

9. prosinca 2009. - 19:24

Svečarska atmosfera na Šubićevcu. “Nije jedan već su pala oba, Hrvatska se Šibenikom diči” pjevali su Šibenčani refren poznate domoljubne pjesme u trenucima kada je semafor svijetlio 2:0 u korist domaćina.

Nisu ni slutili da će u opuštenoj završnici jednako raspjevani domaći nogometaši zabiti još dva pogotka. Domaćin je gotovo ponizio Osječane koji su prije susreta prijetili izjavama kao strijelci iz prazne puške.

Od prve minute nizale su se zahvaljujući kombinatornoj igri vezne linije prilike samo pred osječkim golom. No, odluka o pobjedniku praktički je pala u 59. minuti. Alispahić je sjajnom dijagonalom pronašao zahuktalog Jurčevića kojega je osječki stoper Jurica Pranjić oborio na korak u kaznenom prostoru.

Bebek je odmah pokazao na bijelu točku te žuti k...

20. rujan 2024 18:49