Domaći nogometKonferencijska liga

Rijeka protiv kosovskog Dukagjinija u drugom kolu

20. srpnja 2023. - 19:28

Nogometaši Rijeke igrat će u drugom kolu kvalifikacija za Konferencijsku ligu protiv kosovskog Dukagjinija koji je u uzvratnoj utakmici odigranoj u četvrtak u Gibraltaru svladao domaću Europu s 3-2 te s ukupnih 5-3 izborio plasman u sljedeći kvalifikacijski krug.

Gosti iz Prištine poveli su u 23. minuti iz kaznenog udarca, a uspješan realizator bio je Iljasa Zulfiu. Na isti način je Europa izjednačila u 38. minuti, a strijelac je bio Alberto Quintana. Za novo vodstvo gostiju pogodak je u 47. minuti postigao Arber Shala, Svojim je drugim pogotkom Iljasa Zulfiu u 79. minuti povećao prednost Dukagjinija, da bi u 87. minuti Antonio Vera postavio konačnih 3-2.

Europa je utakmicu završila s devetoricom igrača na terenu, a gosti s desetoricom. U 29. minuti je kod domaćih...

29. rujan 2024 01:03