Domaći nogometuvjerljiv start kvalifikacija

Niko Kovač nakon "petarde" protiv Lihtenštajna: Mikanović je najbolje rješenje za lijevu stranu

14. kolovoza 2013. - 00:03
Hrvatska nogometna U-21 reprezentacija otvorila je kvalifikacije za Europsko prvenstvo 2015. godine uvjerljivom pobjedom u Vaduzu protiv Lihtenštajna 5:0.

Odabranici izbornika Nike Kovača u prvom su poluvremenu zabili jedan pogodak, no u nastavku utakmice su ubacili u brzinu više i još četiri puta zatresli mrežu domaćeg vratara. Strijelci su bili Marcelo Brozović (23, 56), Bruno Petković (62), Petar Mišić (76), te Samuel Zimmermann (76-autogol).

Niko Kovač: Mikanović je najbolje rješenje za lijevu stranu

Izbornik hrvatske nogometne U-21 reprezentacije Niko Kovač bio je zadovoljan gostujućom pobjedom protiv Lihtenštajna (5:0) na otvaranju kvalifikacija za Europsko prvenstvo 2015. godine, ali i upozorio na nedostatke u igri svoje momčadi.