Domaći nogometliga prvaka

Dinamo dugo lomio tvrde Poljake, na kraju ostao i bez minimalne pobjede

4. kolovoza 2021. - 21:55

U prvom susretu 3. pretkola nogometne Lige prvaka Dinamo je na stadionu Maksimir pred 4.597 gledatelja odigrao 1-1 protiv Legije iz Varšave.

Dinamo je poveo u 60. minuti golom Brune Petkovića, a izjednačio je Ernes Muci u 82. minuti.

Uzvratna utakmica je 10. kolovoza u Varšavi.

Bez obzira na ishod dvostrukog ogleda protiv Legije, Dinamo je već osigurao "europsku jesen". Upitno je samo u kojem će to natjecanju biti. Konferencijskoj ligi, Europskoj ligi ili Ligi prvaka.

Naime, u slučaju pobjede protiv poljskog sastava, "Modrima" bi na putu do Lige prvaka ostala još jedna prepreka, play-off protiv Crvene zvezde ili Šerifa. Trijumf u play-offu donosi "Champions league", a poraz Europsku ligu.

U slučaju poraza od Legije, zaigrali bi u play-offu Europske lige. Pobjeda u toj rundi znači...

19. travanj 2024 10:13