Reflektorodličan početak

Pogledajte prvi pogodak Marija Mandžukića kojim je svojoj novoj momčadi pomogao doći do finala kupa

Piše PSD
10. siječnja 2020. - 23:59
Croatian forward Mario Mandzukic (L) is presented with the number 17 jersey by coach Rui Faria during his introduction as a new player for Qatar's Al Duhail football team on January 2, 2020, in the Qatari capital Doha. - Mandzukic had previously played for Germany's Bayern Munich, Spain's Atletico Madrid and Italy's Juventus before signing for the Qatar club. (Photo by KARIM JAAFAR/AFP)Arhiva/AFP

Mario Mandžukić u svom drugom nastupu postigao je prvijenac za Al-Duhail.

U susretu polufinala kupa zabio je Al-Sailiyi u 59. minuti, kada je nakon udarca iz daljine kojeg je golman odbio, natrčao na loptu i lako je pospremio.

To je bio prvi pogodak na utakmici, a u 72. minuti Almoez je povisio na 2:0 i time potvrdio plasman svoje momčadi u finale Crown Prince Cupa.

Bivši napadač hrvatske reprezentacije na ovaj je način prekinuo golgeterski post koji traje još od 19. svibnja prošle godine. Tada je posljednji put zabio za Juventus protiv Atalante.

20. travanj 2024 09:52