Mladi Kaštelanin debitirao za Hrvatsku i odmah zabio krasan gol, Austrijanci izjednačili u zadnjim sekundama

21. studenog 2022. - 21:08

Hrvatska nogometna reprezentacija do 21 godine odigrala je 1-1 protiv vršnjaka iz Austrije, u prijateljskom ogledu koji se odigrao u Puli.

Roko Jureškin, Kaštelanin koji je član Pise bio je strijelac jedinog pogotka u svom debiju za "do 21" Hrvatsku u prijateljskoj nogometnoj utakmici protiv Austrije što je odigrana u Puli, a ostalo je 1:1.

Hrvatska U21 posebno je dominirala u uvodnom dijelu drugog poluvremena kada je unutar petnaestak minuta stvorila nekoliko sjajnih prilika. U tom periodu su izabranici Igora Bišćana i postigli pogodak.

Roko Jureškin, koji je ovom prilikom debitirao u dresu Hrvatske U21, nanizao je dvojicu suparničkih igrača na lijevoj strani te se odlučio za udarac iskosa s 15 metara. Sjajno je Jureškin i pogodio tom prilikom, s tim da određenu krivicu...

22. svibanj 2024 23:44