Zadrani su već na otvaranju susreta dokazali tko je gazda na Stanovima!

Piše Ivica Gjergja
22. travnja 2023. - 20:44

ZADAR – URANIA 5:1(4:0)

ZADAR – Igralište Stanovi. Sudac: Mišo Krešić (Metković). Pomoćnici: Klaić i Gusić.

Strijelci: 1:0 Rajčić (ag. 6), 2:0 Poljak (ag. 23), 3:0 Zakarić (25), 4:0 Torbarina (32-11m), 5:0 Bubalo (56), 5:1 Urlić (65)

Najbolji igrač: Bubalo (Zadar).

ZADAR: Matasoić 7, Muić 7, Banović 7 (od 78. Uskok-), Čurjurić 7, Jerbić 7, Zakarić 7 (od 46. Budić-), Djevaljekaj 7, Bubalo 7, Vuko 7, Pranić 7 (od 46. Viduka-), Torbarina 7,5 (od 46. Rončević-). Trener: Dragan Blatnjak 7.

URANIA: Čagalj 5,5, Ribarević 5,5 (od 37. Skoko-), Rajčić 5, Poljak 5, Urlić 6, Katić 5,5, Blažević 5,5, Vujčević 5 (od 78. Kovačević-), Leban 5, Ćorić 5, Pejković 5. Trener: Roko Kurtović 5,5.

Iako je trener domaćih Dragan Blatnjak kazao kako Urania, iako je posljednja na ljestvici, može zavarati i odigrati dobru utakmicu, to se nije dogodilo. Domaćini su već na otvaranju susreta krenuli napadački i dokazali tko je gazda na Stanovima i tko će dominirati u susretu.

Doslovno su natjerali goste da postignu dva auto gola, prvo Rajčić u šestoj, a u 23. minuti Poljak. Već u 23. minuti domaći su imali tri zgoditka na svom kontu. Sve je bilo na strani domaćina: igra i rezultat. Prigode su redale kao na tekućoj vrpci, akcije jedna bolja od druge i nakon velikog vodstva od 5:1 Zadrani kao da su se pred kraj ‘umrtvili‘, pa su do kraja susreta odigrali pametno i mudro i zadržali visoku pobjedu.

28. travanj 2024 21:59