SportNAKON IGRE S CETINOM

Zadarske rukometašice upisale tri boda i zauzele peto mjesto!

Piše Zadarski.hr
9. listopada 2023. - 09:37

Protekli vikend rukometašice ŽRK Zadra odigrale su 2.kolo sa selekcijom U 13 na domaćem terenu. U prvoj utakmici dana ekipa ŽRK Zadra odigrala je izjednačeno sa ekipom RK Cetina rezultatom 17:17.

Važno je napomenuti da je ekipa RK Cetina trenutno drugoplasirana momčad na ljestvici. Gosti su se predstavili u svijetlom izdanju i gledali smo zanimljivu utakmicu. Najbolji strijelac u redovima ŽRK Zadra bila je Giovanna Musap Orlović sa 5 postignutih golova koja je proglašena najkorisnijom igračicom.

Giovanna Musap Orlović

/Slobodna Dalmacija

Druga utakmica protiv ŽRK Split 2010 završila je pobjedom ŽRK Zadar rezultatom 22:11. Već na kraj prvog poluvremena Zadranke odlaze na odmor sa rezultatom 12:5 dok se u drugom poluvremenu odvajaju na +15.

Najkorisnijim igračem utakmice proglašena je Anja Vidaković sa postignutih 7 golova. Sa ovim rezultatima, Zadranke su upisale 3 boda i trenutno se nalaze na 5.mjestu.

27. travanj 2024 15:37