Sport3. KOLO 1.ŽNL

Zadar "ubacio" Dalmatincu četiri komada, Begonja je bio igrač utakmice

Piše Zadarski.hr
19. rujna 2020. - 21:33

Zadar je krenuo napadački imajući posjed lopte veći dio vremena. Gosti su vrebali prilike iz kontri. Domaćin je poveo iz 11-erca nad Jerbićem kojeg je realizirao Begonja u 21. minuti. Bio je to jedini pogodak u prvom poluvremenu kojeg je Zadar dobio s 1:0.
U nastavku novi 11-erac kojeg je skrivio gostujući vratar Smolčić startom nad Begonjom. Ovaj put je mladi vratar gostiju obranio udarac Begonji. Na 2:0 je povisio Josip Anić u 53. minuti postigavši svoj peti prvenstveni pogodak. Do kraja je Begonja još dva puta matirao gostujuću obranu za svoj hat trick i titulu igrača utakmice.

ZADAR - DALMATINAC 4:0 (1:0)
Strijelci: Luka Begonja 21'-11m, 63', 84', Josip Anić 53'

ZADAR: Jakov Pinčić, Marko Gambiraža (od 64' Marko Mustać), Ivan Tokić, Toni Bugarija (od 59' Filip Anić), Josip Anić, Jure Jerbić (k), Ivan Anton Vasilj (od 68' Marko Jurica), Luka Zdrilić (od 79' Richard Djeveljekaj), Josip Kevrić (od 46' Roko Delija), Dino Kulaš, Luka Begonja

DALMATINAC: Filip Smolčić, Marin Grgurović (od 46' Luka Dušević), Josip Vulić (od 61' Filip Volpi-Kobal), Marko Bulić (od 85' Luka Prtenjača), Stipe Čakarun (od 55' Alojzije-Ive Vuksevic), Mateo-Josip Marijanović (od 68' Gabrijel Režan), Renato Nović, Andrija Perković, Antonio Brzoja, Boško-Jure Vukšević, Antonio Marić

19. travanj 2024 22:04