StoryEditorOCM
ForumJEZIVO JAVLJANJE

Nevjerojatno, ubojica iz BiH se i nakon ubojstava javljao uživo na Instagramu: Ubio sam ženu i dva dušmanina...

Piše Vijesti SD
11. kolovoza 2023. - 14:39

Nermin Sulejmanović, ubica iz Gradačca uživo se javio na Instagramu nakon stravičnih ubojstava koje je danas počinio, javlja Dnevni avaz.

Bodybuilder u BiH ubio ženu, sve prenosio uživo na Instagramu. Mediji javljaju da su tri žrtve, među njima i dijete

- Ubio sam oca i sina. Kako su mi naletili Bog zna. Ubio sam ženu i dva dušmanina. Nadam se da sam ubio i policajca. Beba je živa – rekao je on na snimci.

Ovime je potvrđeno pisanje medija da je ubio tri osobe. 

- Čekam da napunim oružje i da idem dalje, imam još ljudi za ubiti - kaže još u videu.

Osim snimke, Sulenjmanović kontinuirano objavljuje i storyje, a objavio je i fotografiju na kojoj je pozira sa ženom i bebom.

Kako smo već izvijestili, na području Gradačca u Bosni i Hercegovini, Sulejmanović je ubio suprugu te još najmanje dvoje ljudi te objavio videozapis ubojstva na Instagramu na kojem ima oko 13.000 pratitelja.

Nakon stravičnog čina, ubojica je pobjegao, navodno, na teritorij Republike Srpske. Također, prema podacima kojima raspolaže tamošnja policija, a na temelju izjave svjedoka, Sulejmanović je pobjegao u BMW-u.

Bosanskohercegovački mediji navode da je potjera u tijeku i da su specijalci na terenu. Gradačac je trenutačno pod policijskom blokadom, zatvoreni su svi ulazi i izlazi iz grada.

01. lipanj 2024 09:07