Više od sportavelika radost

Klopp otišao do svog igrača i rekao mu da pokloni dres dječaku na tribini, njegova reakcija razgalit će vam srce

Piše I. M.
2. ožujka 2023. - 13:28

Liverpool je sinoć svladao s 2:0 Wolverhampton u zaostaloj utakmici Premiershipa. Bila je to važna pobjeda za ekipu Jurgena Kloppa, posebno nakon teškog poraza od Real Madrida u Ligi prvaka, ali i remija protiv Crystal Palacea.

Prvo poluvrijeme završilo je bez pogodaka, a prvi gol postigao je Van Dijk u 73. minuti na asistenciju Dioga Jote. Zatim je četiri minute kasnije Mohamed Salah pogodio za konačnih 2:0. Ipak, rezultat je zbog jednog događaja pao u drugi plan, a za to se pobrinuo mladi navijač Liverpoola.

Dječak je tražio dres Trenta Alexandra-Arnolda, a to je primijetio trener Jurgen Klopp koji je napravio sjajan potez i otišao do svog igrača kako bi mu rekao da svoj dres pokloni malom navijaču “redsa”. Dječak je dobio dres i slavio kao da je on sam zabio gol, a sve pogledaj...

24. travanj 2024 09:52