Vaterpoloregionalna liga

‘Gospari‘ uzvratili ‘jadranašima‘ za poraz u finalu Kupa: Splićanima je problem predstavljala realizacija igrače više

22. siječnja 2022. - 23:46

U utakmici devetog kola Regionalne vaterpolske lige Jug Adriatic osiguranje pobijedio je Jadrana.

Jadran je bolje otvorio utakmicu, poveli su 2:0 golovima Jerka Marinića-Kragića iz peterca te Luke Bukića. S dva gola viška zaključena je prva četvrtina. U drugoj je gol više zabio dubrovački sastav - bio je 3:4. No, prvo je Jadran otišao na velikih 4:0 golovima Harkova i Butića. S golom iz peterca i s igračem više na 4:2 smanjio je Fatović, da bi Benićevim pogotkom i još jednim Fatovićevim došli na 4:4 minutu i 22 sekunde do kraja četvrtine. Dubrovački je niz zaustavio Marinić-Kragić koji je za 5:4 zabio minutu i tri sekunde do kraja četvrtine.

U trećoj je četvrtini golom Fatovića Jug prvi put poveo (8:7), a golom Jokovića 2.31 minutu do kraja četvrtine došli su...

25. travanj 2024 11:30