Tenisatp beč

Nije iskoristio malu priliku: Borna pružio dobar otpor, ali protiv Đokovića će još čekati na svoju prvu pobjedu

28. listopada 2020. - 21:13

Najbolji hrvatski tenisač Borna Ćorić zaustavljen je u srijedu u drugom kolu teniskog ATP turnira u Beču, bolji je od njega nakon dva sata i devet minuta igre i 7-6(11), 6-4 bio prvi tenisač svijeta Novak Đokovića

U prvom setu koji je trajao sat i 17 minuta ni jedan igrač nije izgubio svoj servis, Ćorić je servirao šest asvea i imao je tri puta priliku uzeti servis Đokoviću, ali nije uspio. Set je otišao u tiebreak u kojem je Đoković ipak bio bolji.

U drugom setu, Đoković uzima servis Ćoriću za vodstvo 3-1. U nastavku, Đoković ima još četiri prilike za break, ali Ćorić se brani, no na kraju srpski tenisač opet uzima servis za 6-4 i za pobjedu.

Ćorić je u meču servirao devet aseva, a Đoković četiri. Obojica su napravila po jednu dvostruku pogrešku, a...

18. travanj 2024 21:54