Strani nogometzabio s 40 metara

Vratar nije imao šanse: bivši hrvatski reprezentativac oduševio prvijencem u dresu novog kluba

Piše Sport SD
11. ožujka 2023. - 14:19

Tin Jedvaj igrač je moskovskog Lokomotiva na posudbi u redovima Al Aina. On je u dresu 19. kola prve lige Ujedinjenih Arapskih Emirata zabio fantastičan gol u utakmici protiv Al Wahde zabivši praktički sa 40 metara udaljenosti. Bio mu je to prvijenac u dresu tog kluba - pišu Sportske novosti.

Golčinu Jedvaja možete pogledati OVDJE.

Uoči je Jedvaj da je suparnički vratar izašao s gola, pa odapeo, a lopta je završila u mreži. Bio je to prvijenac na utakmici u 25. minuti, a Al Ain je na kraju slavio s 3:0. Preostala dva gola postigli su Laba u 65. i Canedo u 68. minuti.

Jedvaj je bivši igrač zagrebačkog Dinama, Rome, Bayera i Augsburga koji je u dresu hrvatske reprezentacije dosad skupio 26 nastupa i postigao 2 gola.

05. svibanj 2024 17:13