Strani nogometminimalno slavlje

Villareal kod kuće pobijedio Mallorcu, Budimiru pola sata

16. lipnja 2020. - 22:29

U susretu 29. kola španjolskog nogometnog prvenstva u utorak je Villarreal kod kuće svladao Mallorcu s 1-0 pogotkom Carlosa Bacce (16), a hrvatski napadač Ante Budimir, najbolji strijelac Mallorce sa devet pogodaka, igrao je od 60. minute, te je dva puta zaprijetio golu protivnika.

Budimirov udarac iz daljine u 86. minuti zaustavio je vratar domaćina, a u 90. mogao je donijeti izjednačenje, ali je njegov udarac iz blizine opet zaustavio vratar Asenjo.

U drugom susretu Getafe i Espanyol odigrali su 0-0, a večeras se sastaju Barcelona i Leganes.

Dan ranije  Betis i Granada su odigrali 2-2, nakon što su čak tri gola postignuta u posljednjim minutama susreta, a Levante i Sevilla su također remizirali (1-1).

19. travanj 2024 07:29