Valencia nadoknadila zaostatak od dva gola i osvojila bod, Real Sociedad upisao šestu prvenstvenu pobjedu u nizu

22. studenog 2020. - 23:32

Nogometaši Valencije, koji su u prošlom kolu dobili Real Madrid sa 4-1, na gostovanju kod Alavesa izvukli su remi 2-2, nakon što su gubili 0-2 poslije 16 minuta igre.

Domaćini su poveli već u 2. minuti, nakon kornera strijelac je bio Ximo Navarro. Na 2-0 povisio je Lucas Pérez u 16. minuti iz penala i taj rezultat stajao je na semaforu sve do 72. minute. A onda u razmaku od šest minuta Valencia postiže dva pogotka, a strijelci su bili Manu Vallejo (72) i Hugo Guillamón (78).

Nogometaši Real Sociedada upisali su šestu pobjedu u nizu u španjolskom prvenstvu nakon što su u nedjelju u gostima svladali Cadiz sa 1-0. Pogodak odluke pao je u 66. minuti kada je bivši igrač Manchester Uniteda Adnan Januzaj ubacio na drugu stativu gdje je bio švedski napadač Alexander Isak, koji...

19. travanj 2024 11:44