Strani nogometpremier league

Uvjerljiva pobjeda Tottenhama uoči utakmice protiv Dinama u osmini finala Europske lige, dva gola i dvije asistencije Harry Kanea

8. ožujka 2021. - 07:20

Suparnik zagrebačkog Dinama u osmini finala Europske lige Tottenham Hotspur u susretu je 27. kola engleskog nogometnog prvenstva na svom terenu svladao Crystal Palace sa 4-1 (1-1), a junak je s dva gola i dvije asistencije bio sjajni Harry Kane.

Tottenham je poveo sredinom prvog poluvremena nakon što je Kane u 25. minuti oteo loptu Milivojeviću na polovici Crystal Palacea te potom odlično na drugoj vratnici pronašao Balea kojemu nije bilo teško zatresti mrežu. Gosti su poravnali u samoj završnici prvog poluvremena, u sudačkoj nadoknadi je Benteke glavom pogodio za 1-1 nakon ubačaja Milivojevića.

Pobjednik je odlučen početkom nastavka kada su domaći golovima Balea u 49. i Kanea u 52. minuti pobjegli na 3-1. Reguilon je u 49. minuti ubacio s lijevog krila, Kane je glavom spustio ...

19. travanj 2024 05:58