Utakmica puna preokreta: Milan na gostovanju pobijedio Fiorentinu

21. ožujka 2021. - 20:22

U susretu 28. kola talijanskog nogometnog prvenstva Milan je na gostovanju pobijedio Fiorentinu sa 3-2 smanjivši zaostatak za vodećim Interom na šest bodova.

Bila je to utakmica u kojoj je Milan poveo, "Viole" su potom okrenule rezultat, da bi "Rossoneri" s dva gola izborili pobjedu.

Gosti su poveli u 9. minuti golom Zlatana Ibrahimovića, no Fiorentina je preko Ericka Pulgara (17) i Francka Riberyja (51) stigla do prednosti. Izjednačio je Brahim Diaz u 56. minuti, a pobjedu gostima donio je Hakan Calhanoglu u 72. minuti. Hrvatski nogometaši Ante Rebić i Mario Mandžukić zbog ozljeda nisu nastupili za goste.

Kolo je obilježila pobjeda Beneventa u Torinu protiv aktualnog talijanskog prvaka Juventus sa 1-0.

Pogodak odluke za prvu pobjedu Beneventa u povijesti protiv "Stare dame" zab...

24. travanj 2024 15:55