Strani nogometpregled rezultata

Tottenham, Celtic, Milan, Wolfsburg i Rangersi izborili plasman u završnu rundu kvalifikacija za Europsku ligu

24. rujna 2020. - 23:17

Nogometaši Tottenhama, Celtica, Milana, Wolfsburga i Rangersa izborili su plasman u završnu rundu kvalifikacija za Europsku ligu.

Milan je bez Ante Rebića i Zlatana Ibrahimovića pobijedio Bodo/Glimt sa 3-2.

Gosti su poveli, Milan je potom okrenuo rezultat s tri gola u nizu, da bi Norvežani smanjili na 2-3 i u završnici opasno prijetili za izjednačenje. Za milanski sastav zabili su Hakan Calhanoglu (16, 50) i Colombo (32), a za goste Junker (15) i Hauge (55).

Milan će u zadnjem kolu gostovati kod Rio Avea koji je izbacio Bešiktaš. Susret je završio 1-1, a Portugalci su nakon izvođenja jedanaesteraca slavili sa 4-2.

Domaćin je poveo u 15. minuti preko Guvena Yalcina, no Portugalci su pet minuta prije kraja uspjeli izjednačiti, a gol je zabio Moreira.