Strani nogometa gdje je var

Skandal u susjedstvu, suci priznali nepostojeći gol, pogledajte spornu situaciju

Piše SN
15. rujna 2024. - 08:20

Skandalozna situacija dogodila se u Crnoj Gori. Igralo se sedmo kolo najvišeg ranga između Jedinstva i Dečića, a sporna situacija dogodila se u 40. minuti utakmice.

Nogometaš Dečića Caique Chagas pucao je glavom s 11 metara nakon ubačaja s desne strane, a vratar domaćih Goran Aković uhvatio je loptu ispred gol linije - pišu Sportske novosti.

Ipak, glavni sudac utakmice signalizirao je da je to pogodak na asistenciju pomoćnog suca. Mislili su da je lopta prešla crtu, ali nije bilo govora o tome. Na sreću po domaćina, izjednačili su u 49. minuti i utakmica je završila rezultatom 1:1.

Skandaloznu situaciju pogledajte OVDJE.

Ovo nije prvi put da momčad Dečića "postiže", u najmanju ruku, sumnjive golove. Na utakmici protiv Mladosti prošle sezone cijela obrana omogućila im je da zabiju gol, maknuli su se u stranu da lopta može neometano ući u mrežu, a tu situaciju pogledajte OVDJE.

15. rujan 2024 08:21