Sarri bolji od Mourinha: Lazio pobijedio Romu u tradicionalno žestokom rimskom derbiju

26. rujna 2021. - 21:37

U tradicionalno žestokom rimskom derbiju Lazio je pobijedio Romu. Dvoboj 6. kola talijanske Serie A završio je slavljem Lazija 3-2.

Lazio je poveo u 10. minuti kada je lijepu akciju zaključio Milinković-Savić udarcem glavom za 1-0. Buka navijača Lazija nije se ni stišala, a sijevnula je nova kontra Lazija koju je zaključio Pedro preciznim udarcem s vrha šesnaesterca za 2-0.

No, Roma se nije predavala i bila je to utakmica u kojoj je frcalo na sve strane i očekivalo se još dosta pogodaka. Tako je u završnici prvog dijela Roma smanjila, a nakon kornera je gol za 1-2 zabio Ibanez.

Lazio je dva gola plusa vratio u 63. minuti kada je maestralan dribling nakon kontre obavio Immobile te je sve pripremio strijelcu Felipe Andersonu.

Ni taj gol nije srušio Romu koja je samo šest minuta...

20. travanj 2024 16:12