Sampdoria iznenadila Inter, Jurićeva Verona remizirala u Torinu, Atalanta bez Pašalića i Šutala pobijedila Parmu

6. siječnja 2021. - 18:24

Nogometaši Sampdorije priredili su veliko iznenađenje u 16. kolu talijanskog prvenstva 2-1 (2-0) domaćom pobjedom protiv milanskog Intera prekinuvši tako niz od osam uzastopnih pobjeda "crno-plavih" u Serie A.

Inter je imao priliku pobjedom u Đenovi zasjesti na vrh ljestvice uoči velikog derbija između Milana i Juventusa koji je na programu od 20.45 sati, a imao je i veliku priliku za vodstvo u otvaranju utakmice. No, udarac Alexisa Sancheza s bijele točke u 12. minuti obranio je vratar Sampdorije Audero.

Do kraja prvog poluvremena su bivši igrači Intera Candreva (23-11m) i Keita Balde (38) doveli

Sampdoriju u prednost od 2-0. U nastavku je Inter uspio tek smanjiti kada je De Vrij (65) udarcem glavom poslao loptu u mrežu nakon udarca iz kuta kojega je izveo hrvatski...

24. travanj 2024 18:32